Translate Company
    Oto kilka przydatnych programów, które ułatwią przygotowanie projektów oraz umożliwią przesłanie większych plików na nasz serwer. Aby pobrać wybrany program należy kliknąć w jego ikonę - pobieranie rozpocznie sie automatycznie.
     
     
    Total Commander - program do wysyłania gotowych projektów na serwer
     
     
  Najnowsza wersja kultowego menedżera plików (znanego niegdyś pod nazwą Windows Commander).Total Commander to program opierający się na filozofii znanej z Nortona Commandera, również dwa okienka, te same skróty klawiszowe czyli najwyższy poziom wygody w operacjach na plikach i folderach. Oprócz standardowych funkcji spotykanych w tego typu programach, Total Commander oferuje m.in. dostęp do wielu systemów plików (FAT32, NTFS, PocketPC dla palmtopów), wbudowanego klienta FTP/FXP, rozbudowaną obsługę plików skompresowanych (kilkanaście formatów), podgląd dokumentów HTML, grupowe zmiany nazw katalogów i wiele innych...
     
     
    Inkscape - program do tworzenia grafiki wektorowej
     
     
  Inkscape to bezpłatny, otwartoźródłowy program do grafiki wektorowej stworzony przez część programistów tworzących wcześniej Sodipodi.Inkscape bazuje na stworzonym przez W3C formacie SVG opisującym statyczną i animowaną grafikę dwuwymiarową. W stosunku do swojego „kuzyna”, Inkscape jest jednak bardziej dopracowany i posiada dużo wygodniejszy interfejs. Tak jak każdy pełnowartościowy program tego typu oferuje możliwość pracy z krzywymi, obiektami, tekstem itp., przy wykorzystaniu grafiki rastrowej, gradientów, grupowania obiektów i obsługi kanału alfa dla uzyskania przeźroczystości.
     
     
    FireAlpaca - program do edycji zdjęć
     
     
  FireAlpaca to bezpłatny i zarazem bardzo prosty w obsłudze edytor graficzny do rysowania i modyfikowania zdjęć na komputerze.


Aplikacja posiada wystarczający zestaw narzędzi i funkcji do tworzenia rysunku lub przeprowadzania edycji dowolnej fotografii. Interfejs programu jest czytelny i w pełni konfigurowalny. Użytkownicy mogą swobodnie dodawać oraz ustawiać poszczególne okna z narzędziami na głównym ekranie programu.FireAlpaca umożliwia pracę na warstwach. W tym celu otrzymujemy dostęp do specjalnego panelu z różnymi warstwami, identycznego z jakim mamy do czynienia w najpopularniejszym obecnie narzędziu graficznym – Adobe Photoshop. W programie znajdziemy również wbudowany nawigator do wykonywania prostych czynności na pliku graficznym (pomniejszanie, powiększanie i obracanie w dowolnym kierunku).Program potrafi przekształcać modyfikowany obrazek, nakładać efekty specjalne i dodawać wygładzenie krawędzi (anti-aliasing). Oferuje też możliwość korzystania z palety kolorów oraz z paska narzędziowego do tworzenia/modyfikowania rysunków - pędzel, gumka, wiadro czy kroplomierz. Nie mogło w nim również zabraknąć dodatkowych narzędzi do zmiany rozmiarów plików graficznych, rysowania gradientów, a także wbudowanych opcji do ustawiania odpowiedniego poziomu jasności, kontrastu i saturacji.

     
     
     
     
 


Copyright © 2012 nadruki24h.pl - fotonadruki, gadżety z Twoim zdjęciem tworzenie stron internetowych