Translate Company
     
    Nadruki24h.pl
     
     
    Szanowni Państwo


Miło jest nam powitać Was na naszej stronie internetowej. Bardzo dziękujemy za odwiedziny w naszym serwisie oraz zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie sklep.nadruki24h.pl


Firma nadruki24h.pl jest już obecna na rynku w zachodniopomorskim od 2001 roku. Przez te wszystkie lata w branży nasza firma zmieniała się tak samo prężnie jak rozwijała się technologia druku od technologii tradycyjnych po najnowsze techniki druku cyfrowego. Mamy za sobą już 13 lat w branży, tysiące zadowolonych klientów, mnóstwo referencji od naszych stałych odbiorców, ogromne doświadczenie i wiedzę oraz wykwalifikowaną i oddaną kadrę pracowniczą.

     
     
    W chwili obecnej specjalizujemy się w druku i produkcji między innymi:
     
     
    Drukiem na kubkach przy pomocy techniki sublimacji, w swojej ofercie posiadamy ponad 120 różnych wzorów kubków które możemy znakować od jednej sztuki zgodnie z Państwa projektem.
     
    Drukiem i znakowanie przeróżnych gadżetów takich jak: podkładki pod mysz, podkładki pod kubki, blachy, trofea, maskotki, kufle, granity, skarbonki, bidony, puzzle , szklanki, breloki, lusterka, wisiorki, kafelki, torby, MDF, szaliki, proporczyki, płytki ceramiczne, talerze, poszewki oraz innych gadżetach.
     
    Drukiem 3D w technologia sublimacji na rzeczach o nieregularnym kształcie jak np. obudowy 3d do smartfonów
     
     
    Park maszynowy:
     
     
   

Jesteśmy średniej wielkości firmą, przez co dokładamy wszelkich starań, aby jakość wykonywanych prac była na najwyższym poziomie. Oferujemy wyłącznie druk na mediach wysokiej jakości, ale możemy dostosować swoją ofertę i zaproponować produkty ekonomiczne w bardziej atrakcyjnej cenie na życzenie klienta.

 

Posiadamy swój własny park maszynowy między innymi:

     
   

 

  • plotery EPSON STYLUS 7700 PRO do druku sublimacyjnego
   

 

  • prasy próżniowe MULTI 3D VACUM
    oraz inny niezbędny sprzęt do sprawnej i prawidłowej realizacji Pastwa zleceń: różne prasy termiczne - płaskie, do kubków, do talerzy, do czapek itp; klejarki oraz wiele innych
     
    Zapraszamy Państwa do kontaktu z naszą firmą telefoniczne pod numerem
883-012345 lub drogą mailową pod adresem info@nadruki24h.pl

 

Nasze prace zawsze staramy się wykonać w 24h, gwarantujemy też Państwu 100% satysfakcji z naszych produktów i usług.

 


Z wyrazami Szacunku

Zespól Nadruki24h.pl

     
 

Copyright © 2012 nadruki24h.pl - fotonadruki, gadżety z Twoim zdjęciem tworzenie stron internetowych